Eğitimler

İngilizce Dersleri

ufak-banner-ingilizce1 İngilizce Kursları altı basamaklı kur sistemine dayanır. Her kurda ‘Headway English Course’ serisinden bir kitap okutulmaktadır. Her kurda bu kitapların yani sıra aynı düzeyi içeren çok çeşitli kaynaklardan destekleyici dokümanlar, bilgisayar CD’leri ve kasetlerden de yararlanacak kursiyerlerimiz ilgili seviyeleri etkin şekilde öğrenirler. Kur barajı %70 tir. Bu düzeye ulaşamayan kursiyerlere ücretsiz tekrar hakki verilir. Kurslarımızda Biri yabancı ve diğeri Türk deneyimli İngilizce öğretmeni olmak üzere iki öğretmen görevlendirilir.

 Almanca Dersleri

ufak-banner-almanca1 Ozan Dil almanca uyum sınavı kursunda branşında çok deneyimli gerçek işi Almanca öğretmenliği olan öğretmenlere görev verilmiştir.Çünkü pedagoji eğitimi almayan eğitmenlerin yararsız olduğuna inanan bir kurumuz. Adaylarımıza garantili eğitim sunarak tereddütlerine son vermeyi amaçladık. Almanca kursuna  devam eden kursiyerler sınavla ilgili işleyiş konusunda bilgilendirilir. Adaylar İstanbul Goethe Enstitüsü’nün 05334780307 no’lu telefon numarasını kullanarak da sınav hakkında bilgi edinebilirler.

Yurt Dışında Özel İngilizce Dil Eğitimi

yurtdisi-dil-okul1 Her sene düzenli olarak öğrencilerini yurt dışına kendi öğretmen kadrosu eşliğinde hem tatil hemde dil eğitimi amaçlı götürerek öğrencilerini dil eğitiminde her daim bir adım ileride tutarak, öğrencilerin sosyal hayatına da katkıda bulunuyoruz. Detaylı bilgi için bizim ile iletişime geçiniz. Bu Uygulama Genellikle Çocuk Grupları için geçerlidir. Çocukların Küçük yaşta dil eğitimine yatkın olmaları için kaçınılmaz bir fırsattır. Yurt dışında eğitim alan öğrencilerin diksiyon kullanımları hatasızdır. Kelime hazneleri geniştir.

Junior English | Çocuklar İçin İngilizce

ufak-banner-cocuk1 7 ile 17 yaş gruplarını kapsayan programlarımız 120 saat sürelidir. Hafta sonu olan kursları velilerin tercihlerine göre cumartesi veya pazar günleri bir gün ve üç saat şeklinde düzenlenir. Bu kursların etüt ve takviye bölümü hafta arası yapılmakta dır. İngilizce eğitimi çocukların gelişiminde önemli rol oynamaktadır.Takviye denilen kurslar okul derslerindeki eksiklerin giderilmesi veya hafta sonu göreceği derslerin pratiğe dönüştürme amaçlı düzenlenen ve uygulanan hafta arası yapılan ücretsiz derslerdir.

Almanca Aile Birleşimi

ufak-banner-oze-almanca Federal Göç ve Mülteciler Dairesi’ de +49911/943-6390 no’lu telefonları devreye sokarak ilgililere yardım etmeyi amaçlıyor. Almanca kursu ve sınav hakkında kursiyerleri bilgilendiriyor..Yukarıda saydıklarımıza ulaşmak sanıldığı kadar zor değil ama ciddi ve disiplinli bir çalışmakla mümkün olabileceğini düşünürsek, Almanca kurslarına verdiğimiz yeterli ders saati ve doğru bir yönlendirme ile işin üstesinden geleceğimize inanıyoruz.Aile Birleşimi vizesi İngiltere tarafından sığınmacı statüsü tanınmış aile fertlerinin Türkiye’deki yakınları için kullanılır.

Turkish Course | Türkçe Kursları

ufak-banner-turkce Learning Turkish at Ozan Dil is not only to enjoy the new experiences, but also to benefit from being in a motivated learning environment. Ozan Dil is a member or the association of recognised language teaching schools. This means we can offer you a guarantee that our school meets high quality standards. Our school is inspected by the ministry to make sure we do everything necessary to meet our clients’ needs and that student satisfaction or any problems are dealt with efficiently.

IELTS Kursları

ielts  Uluslar Arası İngilizce Test Sistemi(IELTS) dünya çapında akademik eğitimi dünyanın en popular yeterlilik sınavıdır. Geçen yıl 2 milyondan fazla bunun sınavı yapıldı. IELTS sınavı adayın İngilizcesinin ne derece etkin olduğunu gösterir.(okuma, yazma,dinleme ve konuşma) ve bu hünerlerinin eğitimde, işte ve yurt dışındaki yeni dünyasında nasıl kullanabileceği şeklinde tasarlanmasıdır. IELTS dünyanın önde giden saygın dil uzmanları tarafından geliştirildi. Bu sınavın dünya çapında çok önemli bir üne sahip ve Üniversiteler, okullar, İşverenler ve göçmenlik otoriteleri dahil yaklaşık 8000 Organizasyon tarafından kabul edilir.