İngilizce Eğitim Kurları

 • 1

  Beginner

  Başlangıç

  Başlangıç eğitim paketimizde profesyonel eğitim kadromuz ile 200 saatlik eğitim proğramımıza hafta içi ya da hafta sonu olarak katılabilir bu kur ile İngilizceyi sıfırdan sağlam temellere dayalı öğrenebilir. Öğrenirken keşfederek keyifle iletişim kurmaya başlayabilirsiniz. İngilizce öğrenmek artık sandığınız kadar zor değil. Ders sonlarında günlük İngilizce konuşabiliyor düzeyine geldiğinizi görmek bizi mutlu edecektir. Rahat ortamımızda yabancı hocalarımızla sıcak bir iletişim için bize ulaşın.

  ,

 • 2

  Elementary

  Temel

  Bu seviye başlangıç seviyesinden bir sonraki alacağınız kurs olup temelde ise dilbilgisi yapısını öğrenmeye yardımcı olur. Günlük konuşma kalıplarıyla pratik yapabilir gramer bilginizi geliştirirken yabancılarla konuşmaya başlayabilirsiniz. Temel eğitimde basit cümleler kurabilir. kendinize değer katabilirsiniz. Bu katma değer özgüveninizide olumlu olarak etkileyecek ve yabancılarla kaynak alışverişlerinizde size yarımcı olacaktır.

  ,

 • 3

  Pre - Intermediate

  Pre - Intermediate

  Orta seviyenin başıdır. Elementary seviyesinde görülen grammer kalıplarına, sözcüklerine ve cümlelerine ek olarak öğretilir ve geliştirilir. Belli bir düzeyde olan öğrenciler içindir. Günlük hayatlarını kolaylıkla anlatabilir, basit konularda ise iletişim kurabilirler.

  ,

 • 4

  Intermediate

  Ara Orta

  Okuma yazma dinleme ağırlıklı ingilizcenin tüm zamanlarını, cümle yapılarını anlamanızı sağlar. Öğrenmenizi kolaylaştırır. Bu kurda ingilizcenin tüm inceliklerini öğrenir ve uygulayabilirsiniz. bu kurda eksiklerinizi giderebilirsiniz. Akıcı ve bilinçli konuşmayı , okuduğunuzu anlamayı sağlar. Bu kurda yabancılarla uzun, keyifli sohbetler yapabilir Okuduklarınızı anlayabilir, anlatabilir, ve yazabilirsiniz. Akıcı bir şekilde ifadenizi kolaylaştırır.

  ,

 • 5

  Upper - Intermediate

  Üst Orta

  Öğrencilerimiz 3. kurun akıcı, seri, doğru uygulanışını pratikleştirilmesini sağlar. Karmaşık cümleri çözebilir. Resmi yazışmalar yapabilir ve değerinize değer katabilirisniz.İngilizcenizi pekiştirmeyi sağlayan Upper- İntermediate kuru hatasız ve farklı konularda uzun sohbetler yapabilmenizi sağlar. Bu kurda kitapları rahatça okuyabilir, özet çıkartabilirsiniz ve okduğunuzu rahatça anlayabilirsiniz. Akıcı, hızlı pratik ve hatasız olmanızı sağlar. Mesleki hayatınızda rahatça kullanabilir kendinizi geliştirirken kariyer basamaklarınızı rahatça tırmanmanızda size yardımcı olacaktır.

  ,

 • 6

  Advanced

  İleri

  Akademik seviyeye ulaşmanızı sağlar. Kelime daarcığınızı bu kurda zenginleştirbilirsiniz. Daha akıcı, düzgün, pratik konuşabilir, tartışabilir, yazabilirsiniz. Okuduğunuzu yazıya dökebilir. Ayrıntıları kolayca farkedebilir, aktarabilirsiniz. Bu seviyede Akademik sınava hazır duruma gelir. Hiç zorlanmadan düşüncelerinizi hızlı ve açık ifade edebilirisniz. Kolaylıkla raporlşarınız hazırlayabilir, sunum gerçekleştirebilir ve fark yaratabilirsiniz.

  ,

Bir Cevap Yazın