Sınıf dersleri ve özel dersler şeklinde ayırdığımız hizmetler de yine bu amaç içindir. Çalışma saatleri, okul günleri, öğrenme şekilleri bakımından İngilizce eğitim süreci birçok kişi için farklılıklar gösterebiliyor, farklılıklara uyum sağlanmasını gerektirebiliyor. İster bireysel tercih, ister mecburi durumlar için size özel çözümler üretiriz.

Birebir derslerimiz de yine bunlardan biridir. Öğrencimizin dil eğitimi almasındaki amaç ve hedeflerinin belirlenmesi sonrasında gerekli seviye belirleme testleri yapılır ve kendisine uygun olan seviyeden başlayarak, ihtiyaçları doğrultusunda eksiklikleri giderilir. Uzman kadromuzca hazırlanan kaynak ve içerikler ile sürekli olarak desteklediğimiz eğitim sürecinde öğrencinin gelişimini takip eder ve buna göre eğitim planımızı güncelleriz. Uluslararası ve ulusal sınavların yanında, bireysel gelişiminiz yada kariyer hedeflerinize yönelik amaçlarınız da da doğru danışmanlık hizmetleri sağlayarak katkıda bulunuruz. Bize göre her öğrencimiz bir başarı hikayesi olmalıdır ve bu hedefle disiplinli sıkı çalışma temposu konusunda bazen neredeyse sizden daha istekli olabiliriz.

Birebir özel derslerimiz öğrencimizin seviyesine göre yabancı yada Türk öğretmenlerimizle devam eder. Eğitimcilerimiz arasından hedefinize uygun  uzmanlık alanı edinmiş olanlar ile birlikte size özel bir eğitim planı hazırlar ve yine öğretmenimizin uzmanlık alanından faydalanmanızı sağlarız.

Bu dönemde, eğitim ofisimizce hazırlanan özgün kaynaklardan faydalanabilmeleri adına öğrencilerimize Facebook ve Twitter hesaplarımızı takip etmelerini önerir, sitemizin Online hizmetler bölümünü incelemelerini tavsiye ederiz